Úvod arrow Napísali o nás
Advertisement
Napísali o nás

Napísali o nás

Bankomatoví zlodeji mali smolu, natrafili na bezpečnostné dvere

OTS, 20. júna 2013 14:50

Zlodeji však mali smolu, pretože miestnosť bola zabezpečená vysoko odolnými bezpečnostnými dverami SHERLOCK. Pokus o vlámanie sa vďaka nim skončil neúspešne a peniaze sa zlodejom nepodarilo odcudziť. Po neúspešnom pokuse o vlámanie a po servisnom zásahu na bezpečnostných dverách SHERLOCK autorizovanou osobou za SHERLOCK, bola bankomatová miestnosť zaistená políciou SR a následne zamestnanci poverení príslušnou bankou zorganizovali bezpečný presun peňazí.

Bezpečnostné dvere, ktorými bola zabezpečená bankomatová miestnosť, mali vysokú odolnosť proti vlámaniu až v 4. bezpečnostnej triede, testovanú akreditovanou skúšobňou a garantovanú priamo v certifikáte.

Na zabezpečenie bytu, firmy či iného priestoru pred nežiaducimi návštevníkmi odborníci doporučujú minimálne dvere s 3. certifikovanou bezpečnostnou triedou odolnosti proti vlámaniu. Tá sa vzťahuje na útoky náhodných alebo príležitostných vlamačov.

4. bezpečnostná trieda odolnosti dverí voči vlámaniu sa už spája so skúsenejšími a profesionálnejšími vlamačmi, s viac cieľavedomým zámerom, s plánovaným útokom vlamačov, ktorí využívajú viac času, používajú často silné motorické náradia, s vysokou pravdepodobnosťou, že je do akcie zaangažovaný organizovaný zločin.

zdroj: www.teraz.sk


 
Advertisement
Poradíme
Opýtajte sa odborníka
Ako nakupovať
Dobré rady a časté otázky
Ako "nenakupovať..."
TEST DVERÍ
Kontaktné informácie
ZICHER
Damborského 9, 949 01 Nitra
tel./fax: 037/ 6503 549,
mobil: 0905 854 248
Mám záujem o...
Ďalšie kontakty...
ANKETA ZICHER
Čo je pre Vás najdôležitejšie pri výbere bezpečnostných dverí?
 
Hostí na stránke
2015 Zicher Nitra - bezpečnostné dvere SHERLOCK a protipožiarne dvere SHERLOCK, zárubne SHERLOCK, trezory SHERLOCK. Predaj, montáž, servis.