Úvod arrow O NÁS
Advertisement

O spoločnosti ZICHER

Spoločnosť ZICHER - bezpečnostné systémy pôsobí na trhu od roku 2000. Špecializujeme sa na dodávku, montáž a servis bezpečnostných dverí SHERLOCK. Spoločnosť SHERLOCK je rešpektovaným obchodným partnerom a pokrýva značnú časť trhu v SR, ČR a Maďarsku.

  • Ako spolupracujúci partner spoločnosti SHERLOCK dodržujeme pri našej práci všetky normy a certifikácie kvality vychádzajúce zo skúšobní a certifikačných orgánov, ktoré permanentne overujú kvalitu výrobkov SHERLOCK.
Bezpečnostné dvere Zicher
  • Dodržujeme anonymitu našich klientov.
  • Vysoký štandard kvality práce našich montážnych skupín pravidelne overujeme spätnou väzbou u našich zákazníkov.
  • Na trhu pôsobíme od roku 2000 a v našom portfóliu máme desiatky spokojných zákazníkov od vlastníkov bytov až po veľké súkromné objekty.
  • V našej práci sa neustále vzdelávame a snažíme sa ponuku našich výrobkov a služieb dopĺňať o najnovšie trendy v oblasti bezpečnosti.

Špecializujeme sa predovšetkým na klientov západoslovenského regiónu z miest Nitra, Vráble, Zlaté Moravce, Levice, Tlmače, Želiezovce, Šahy a Hlohovec. V prípade záujmu vieme ponúknuť naše služby v okruhu cca 100 km od Nitry.

Poskytujeme aj poradenstvo v oblasti mechanickej bezpečnosti, vieme vypracovať ponuku a obslúžiť bytového zákazníka aj veľkú spoločnosť. Našu prácu neustále skvalitňujeme permanentným školením montážnych skupín, zabezpečujeme servis všetkých bezpečnostných dverí a trezorov.

Dvere SHERLOCK® a trezory sú certifikované podľa Európskych noriem a Národným bezpečnostným úradom SR. (pozrite si certifikáciu výrobkov...)

Aké sú bezpečnostné dvere od firmy Zicher


Potrebujete ďalšie informácie? Kontaktujte nás...
 
Advertisement
Poradíme
Opýtajte sa odborníka
Ako nakupovať
Dobré rady a časté otázky
Ako "nenakupovať..."
TEST DVERÍ
Kontaktné informácie
ZICHER
Damborského 9, 949 01 Nitra
tel./fax: 037/ 6503 549,
mobil: 0905 854 248
Mám záujem o...
Ďalšie kontakty...
ANKETA ZICHER
Čo je pre Vás najdôležitejšie pri výbere bezpečnostných dverí?
 
Hostí na stránke
2015 Zicher Nitra - bezpečnostné dvere SHERLOCK a protipožiarne dvere SHERLOCK, zárubne SHERLOCK, trezory SHERLOCK. Predaj, montáž, servis.