Úvod arrow Dvere do bytu a kancelárie
Advertisement

Bezpečnostné dvere do bytu a kancelárie

Najžiadanejšie bezpečnostné dvere - modelový rad PRAKTIK - K330

Image

Modelový rad dverí K330 je výsledkom inovácie doteraz najpredávanejších dverí K2 s vynoveným dizajnom a vylepšenou funkčnosťou. Vyrábajú sa v bezpečnostnej triede 2 a 3, s trojbodovým zámkom ROSTEX s ochranným krytom. Súčasťou dverí sú zdvojené aktívne body, protipožiarna úprava a protipožiarna páska, polodrážka vo farbe dverí a tesnenie.

Image

>> Pozrite si viac informácií o bezpečnostných dverách PRAKTIK - K330 a CENY

Najžiadanejšie bezpečnostné dvere - modelový rad PRAKTIK - K2

Image

Dvere sú vyrábané v 3. bezpečnostnej triede so špeciálnym zámkom ROSTEX, ktorý je chránený oceľovým štítom proti odvŕtaniu. Zámkom je ovládaný rozvorový mechanizmus dverí so štyrmi aktívnymi uzamykacími bodmi. Súčasťou dverí je protipožiarna úprava, protipožiarna páska a tesnenie. Polodrážka je štandardne hnedá alebo biela.

Image

>> Pozrite si viac informácií o bezpečnostných dverách PRAKTIK - K2 a CENY


Najzákladnejšie bezpečnostné dvere - modelový rad BASIC BD2

Image

Dvere pre nenáročných zákazníkov, ktorí v rámci tohto modelového radu získajú kvalitné, certifi kované bezpečnostné dvere s tepelno-zvukovo-izolačnou výplňou, bez protipožiarnej úpravy. Sú k dispozícii v 3. bezpečnostnej triede, so špeciálnym zámkom SHERLOCK® s ochranným krytom.

Image

Pozrite si viac informácií o bezpečnostných dverách BASIC BD2 a CENY


Nadštandartné bezpečnostné dvere - modelový rad EXCELENT F6 – pre náročných

Image

Má zdvojené aktívne istiace body a špeciálny trojbodový zámok MUL-T-LOCK, ktorý je chránený krytom zámku, v 4. bezpečnostnej triede je chránený oceľovým štítom proti odvŕtaniu, sekaniu a páčeniu. Súčasťou dverí je až 21 istiacich bodov, protipožiarna úprava a protipožiarna páska. K dispozícii je aj prevedenie s dvojokruhovým uzamykaním, kde 15 istiacich bodov ovláda 1 kľúč a ďalších 6 bodov tzv. trezorový kľúč - F6/4 NUCLEO. Polodrážka je štandardne vo farbe dverí, v prípade kombinovanej povrchovej úpravy je vo farbe širšej strany dverí.

Image

Pozrite si viac informácií o bezpečnostných dverách EXCELENT F6 a CENY

 
Advertisement
Poradíme
Opýtajte sa odborníka
Ako nakupovať
Dobré rady a časté otázky
Ako "nenakupovať..."
TEST DVERÍ
Kontaktné informácie
ZICHER
Damborského 9, 949 01 Nitra
tel./fax: 037/ 6503 549,
mobil: 0905 854 248
Mám záujem o...
Ďalšie kontakty...
ANKETA ZICHER
Čo je pre Vás najdôležitejšie pri výbere bezpečnostných dverí?
 
Hostí na stránke
2015 Zicher Nitra - bezpečnostné dvere SHERLOCK a protipožiarne dvere SHERLOCK, zárubne SHERLOCK, trezory SHERLOCK. Predaj, montáž, servis.