Úvod arrow Ako nakupovať
Advertisement

Ako nakupovať bezpečnostné dvere


1. Čo treba vedieť ešte pred samotným výberom bezpečnostných dverí?

Skôr ako si vyberiete tie "vaše bezpečnostné dvere" treba si zistiť u viacerých firiem, ktoré pôsobia na našom trhu aký výrokok pod názvom bezpečnostné dvere predávajú. Keď výrobok nazveme bezpečnostné dvere, tak by mal splniť aspoň minimálne požiadavky noriem pre najnižšiu bezpečnostnú triedu.

>> Prečítajte si, aké sú minimálne kritériá u bezpečnostných dverí...
>> Čo treba žiadať od predajcu pri kúpe bezpečnostných dverí...

Ako si vybrať bezpečnostné dvere

>> na začiatok...


2. Prečo dvere od firmy Zicher.

Spoločnosť ZICHER - bezpečnostné systémy pôsobí na trhu od roku 2000. Špecializujeme sa na dodávku, montáž a servis bezpečnostných dverí SHERLOCK. Spoločnosť SHERLOCK je rešpektovaným obchodným partnerom a pokrýva značnú časť trhu v SR, ČR a Maďarsku.

 • Ako spolupracujúci partner spoločnosti SHERLOCK dodržujeme pri našej práci všetky normy a certifikácie kvality vychádzajúce zo skúšobní a certifikačných orgánov, ktoré permanentne overujú kvalitu výrobkov SHERLOCK.
 • Dodržujeme anonymitu našich klientov.
 • Vysoký štandard kvality práce našich montážnych skupín pravidelne overujeme spätnou väzbou u našich zákazníkov.
 • Na trhu pôsobíme od roku 2000 a v našom portfóliu máme desiatky spokojných zákazníkov od vlastníkov bytov až po veľké súkromné objekty.
 • V našej práci sa neustále vzdelávame a snažíme sa ponuku našich výrobkov a služieb dopĺňať o najnovšie trendy v oblasti bezpečnosti.

Špecializujeme sa predovšetkým na klientov západoslovenského regiónu z miest Nitra, Vráble, Zlaté Moravce, Levice, Tlmače, Želiezovce, Šahy a Hlohovec. V prípade záujmu vieme ponúknuť naše služby v okruhu cca 100 km od Nitry.

Poskytujeme aj poradenstvo v oblasti mechanickej bezpečnosti, vieme vypracovať ponuku a obslúžiť bytového zákazníka aj veľkú spoločnosť. Našu prácu neustále skvalitňujeme permanentným školením montážnych skupín, zabezpečujeme servis všetkých bezpečnostných dverí a trezorov.

>> na začiatok...


3. Ako si dvere objednám?

 • Navštívte nás osobne na predajnom mieste, kde vám náš vyškolený personál ochotne poradí pri výbere dverí, doplnkov a vypracuje predbežnú cenovú ponuku.
 • Popíšte váš predbežný záujem prostredníctvom kontaktného formulára.
 • Objednajte si bezpečnostného technika priamo k vám domov. (viac čítajte v bode 5.)

>> na začiatok...


4. Kde vás nájdem?

ZICHER - naše predajné miesta nájdete:

 • V Nitre na Damborského ulici 9, približne 50 m od Daňového úradu smer Polygón, vedľa cyklistickej predajne
 • V Leviciach na Kalnickej 1 (Stolar centrum - oranžová budova pod nadjazdom)
 • V Zlatých Moravciach na Továrenskej 14 (PROFI ELEKTRO)

>> na začiatok...


5. Nevyhovujú Vám otváracie hodiny?

Ak Vám nevyhovujú otváracie hodiny v našich predajniach ponúkame Vám návštevu bezpečnostného technika vo vašom byte, kde Vám bezplatne predstaví ponuku firmy Zicher a vypracuje na základe technickej obhliadky stavebného otvoru kompletnú cenovú ponuku. (pozn. technickú obhliadku stavebného otvoru je potrebné vykonať vždy ešte pred podpísaním záväznej objednávky). Výhodou tejto služby je, že cenová kalkulácia je presne ušitá na mieru a nie je potrebné ju meniť. Bezpečnostný technik má k dispozícií názornú katalógovú ukážku bezpečnostných dverí, vzorky povrchov a ostatné príslušenstvo.

Máte záujem o technickú obhliadku? Chcete vediet aká je cena? Dohodnite si technickú obhliadku a poradenstvo zdarma...

>> na začiatok...


6. Ak máte zatiaľ iba predbežnú cenovu ponuku nasleduje technická obhliadka.

Na základe technickej obhliadky stavebného otvoru je možné odsúhlasenie položiek predbežnej cenovej ponuky a následne potvrdenie alebo upravenie cenovej ponuky. Ak zákazník rozhodnutý a súhlasí s uvedenou kalkuláciou – podpisuje záväznú objednávku pri ktorej sa skladá záloha vo výške 30% z dohodnutej výslednej ceny záväznej objednávky. (približne 200-300 €)

>> na začiatok...


7. Aká je dodacia lehota pri objednaní?

Dodacia lehota je pri typizovaných bezpečnostných dverách (neplatí pre atyp) približne 4 týždne. Ponúkame aj možnosť dodania bezpečnostných dverí v urýchlených dodacích termínoch tzv. expresné dvere do 10 pracovných dní, kde je možnosť výberu povrchových úprav obmedzená (výber približne z 8 najčastejšie používaných úprav, alebo zo skladových zásob).

>> na začiatok...


8. Ako sa pripraviť na montáž?

Jedná sa o stavebný zásah (výsek, betonáž), preto doporučujeme opatriť miesto montáže fóliou (vstavané skrine, zrkadlá, vešiaky atď.) poprípade krehké veci odložiť z dosahu.

>> na začiatok...


9. Ako dlho trvá montáž?

Montáž sa začína v ranných alebo popoludńajších hodinách a trvá cca 4 až 8 hodín, podľa náročnosti.

>> na začiatok...


10. Ako prebieha odovzdávanie zákazky?

Po ukončení stavebných prác súvisiacich s montážou dverí Vám technik predvedie krátke zaškolenie o používaní a bežnej údržbe dverí. Na vašu žiadosť technik zoberie vaše pôvodné dvere na likvidáciu. Pri preberaní a následnom vyplatení zákazky v hotovosti zákaznik obdrží: faktúru, príjmový doklad, dodací list, záručný list, certifikát k objednanému modelu dverí a zmluvu o poskytovaní technickej služby.

>> na začiatok...

 
Advertisement
Poradíme
Opýtajte sa odborníka
Ako nakupovať
Dobré rady a časté otázky
Ako "nenakupovať..."
TEST DVERÍ
Kontaktné informácie
ZICHER
Damborského 9, 949 01 Nitra
tel./fax: 037/ 6503 549,
mobil: 0905 854 248
Mám záujem o...
Ďalšie kontakty...
ANKETA ZICHER
Čo je pre Vás najdôležitejšie pri výbere bezpečnostných dverí?
 
Hostí na stránke
2015 Zicher Nitra - bezpečnostné dvere SHERLOCK a protipožiarne dvere SHERLOCK, zárubne SHERLOCK, trezory SHERLOCK. Predaj, montáž, servis.