Úvod arrow Bezpečnostné vložky
Advertisement

Bezpečnostné vložky

Bezpečnostné vložky EVVA

Bezpečnostné vložky EVVA

Spoločnosť EVVA, ktorá vznikla v Rakúsku už v roku 1919, pôsobí v rámci celého územia Slovenskej republiky od roku 1991. Je dobre známa v odborných kruhoch, pretože uzamykacie systémy EVVA uzamykajú väčšinu bankových domov, hotelov a obchodných centier v SR. Všetky výrobky firmy EVVA sú vyrábané podľa podmienok certifikácie kvality normy ISO 9001. Po stránke bezpečnostnej splňujú kritériá európskych noriem a sú certifikované autorizovanými skúšobňami v bezpečnostnej triede 4 podľa európskej normy ENV 1627. Spĺňajú podmienky certifikácie NBÚ v triede "prísne tajné".

>>Pozrite EVVA výrobky v našom katalógu...


Image

Bezpečnostné vložky Mul-T-Lock

Spoločnosť Mul-T-Lock Technologies Ltd. vznikla v roku 1973. Od roku 1999 je členom skupiny ASSA ABLOY, ktorá zaujíma vedúcu pozíciu na celosvetovom trhu vo svojom odbore. Od roku 2007 Mul-T-Lock patrí do elitnej skupiny šiestich najvýznamnejších značiek s celosvetovou pôsobnosťou. Mul-T-Lock spĺňa normy platné v ČR, SR, EU, USA a ďalších významných oblastiach, vrátane ČSN, STN, EN atď. Výrobná spoločnosť Mul-T-Lock Ltd. obdržala certifikáty o zhode s normami ISO 9001:2000, ISO 14001 a SI 18001. Vybrané bezpečnostné systémy Mul-T-Lock tiež spĺňajú podmienky certifikácie Národného bezpečnostného úradu

>>Pozrite MUL-T-LOCK výrobky v našom katalógu...


PDF dokument

>> Stiahnite si informačný leták vložky do dverí SHERLOCK...

 
Advertisement
Poradíme
Opýtajte sa odborníka
Ako nakupovať
Dobré rady a časté otázky
Ako "nenakupovať..."
TEST DVERÍ
Kontaktné informácie
ZICHER
Damborského 9, 949 01 Nitra
tel./fax: 037/ 6503 549,
mobil: 0905 854 248
Mám záujem o...
Ďalšie kontakty...
ANKETA ZICHER
Čo je pre Vás najdôležitejšie pri výbere bezpečnostných dverí?
 
Hostí na stránke
2015 Zicher Nitra - bezpečnostné dvere SHERLOCK a protipožiarne dvere SHERLOCK, zárubne SHERLOCK, trezory SHERLOCK. Predaj, montáž, servis.