Úvod arrow Interiérové dvere
Advertisement

Interiérové dvere ZICHER

interiérové dvere

Dvere sú neodmysliteľnou súčasťou vstupu do miestností v bytoch, domoch alebo administratívnych priestoroch. Funkčne, ale aj esteticky dotvárajú priestory v ktorých človek býva alebo pracuje.

Pri výrobe interiérových dverí sa kladie veľký dôraz na splnenie funkčných ale i estetických nárokov. Je samozrejmosťou, že sa dvere dodávajú spolu s drevenou zárubňou. Vytvárajú tak jeden ucelený estetický prvok.
Dvere sú normované, to znamená ak zákazník nemá záujem o drevenú zárubňu je možnosť osadenia dverí do pôvodnej kovovej zárubne. Vyrábajú sa modely plných dverí, ale aj kombinácia dverí s menšou či väčšou časťou zasklenia. Výrazným prvkom pri zasklených dverách je mriežka z masívneho dreva s možnosťou výberu rôznych motívov. Dvere sa vyrábajú v normovaných rozmeroch šírky 60, 70, 80, 90, 125, 145 cm a výšky 197 cm. Možno vyrobiť aj atypické rozmery.


Dvere a zárubne ako dôležitá súčasť interiéru

interiérové dvere

Dvere a zárubne patria spolu s nábytkom k najdôležitejším prvkom interiéru, preto je potrebné zvoliť vhodnú kombináciu ceny, vzhľadu a úžitkovej hodnoty. Naša firma má v ponuke interiérové dvere od popredných výrobcov v rôznych povrchových prevedeniach pre širokú klientelu. Uspokojíme požiadavky náročnejších klientov, ale aj zákazníkov, ktorí chcú skrášliť svoj interiér novými interiérovými dverami v lacnejších prevedeniach.
Samozrejmosťou našej firmy je vykonanie montáže interiérových dverí a zárubne. Pre naších zákazníkov, ktorí majú u nás zakúpené bezpečnostné dvere SHERLOCK máme v ponuke interierové dvere v rovnakých laminátových povrchových úpravách ako bezpečnostné dvere. (zatiaľ v ponuke 6-tich najpredávanejších povrchov.)

V ponuke máme 32 rôznych dekorov interiérových dverí

interiérové dvere

>> Potrebujete viac informácií? Skúste pozrieť dobré rady a najčastejšie otázky.
>> Ak ste nenašli odpovede na vaše otázky, neváhajte a kontaktujte nás.
 
Advertisement
Poradíme
Opýtajte sa odborníka
Ako nakupovať
Dobré rady a časté otázky
Ako "nenakupovať..."
TEST DVERÍ
Kontaktné informácie
ZICHER
Damborského 9, 949 01 Nitra
tel./fax: 037/ 6503 549,
mobil: 0905 854 248
Mám záujem o...
Ďalšie kontakty...
ANKETA ZICHER
Čo je pre Vás najdôležitejšie pri výbere bezpečnostných dverí?
 
Hostí na stránke
2015 Zicher Nitra - bezpečnostné dvere SHERLOCK a protipožiarne dvere SHERLOCK, zárubne SHERLOCK, trezory SHERLOCK. Predaj, montáž, servis.